loader image
EN

سیستم های نرم افزار سپیدار

سیستم حسابداری

سیستم حسابداری سپیدار به شما کمک می کند تا با بستن خودکار حساب ها، سود و زیان، صدور سند اختتامیه و افتتاحیه، عملیات پایان سال مالی را به راحتی و به سادگی انجام دهید.

این سیستم به شما کمک می‌کند:

سیستم دریافت و پرداخت

وجه نقد مهم‌ترین دارایی هر شرکتی است. برای مدیریت بهتر وجه نقد شرکت ها سیستم دریافت و پرداخت سپیدار ، امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

سیستم انبارداری

دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها است. سیستم تامین کنندگان و انبار سپیدار، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا و حساب تامین کنندگان، مدیریت انبار را برای شما تسهیل می‌بخشد.

عمده‌ ترین ویژگی‌ های این سیستم به شرح زیر است:

سیستم مشتریان و فروش

سیستم مشتریان و فروش سپیدار به شما کمک می‌کند تا بتوانید اطلاعات به روز، دقیق و صحیح از حساب مشتریان در دسترس داشته باشید و فعالیت‌های فروش و پاسخگویی به مشتریان را به آسانی و در کوتاه ‌ترین زمان ممکن مدیریت نمایید.

برخی از امکانات مشتریان و فروش سپیدار شامل:

سیستم دارایی ثابت

سیستم دارایی ثابت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم برای تمامی شرکت‌های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری که نیاز به مدیریت دقیق و سریع اموال و دارایی‌ها خود دارند ایجاد شده است.

این سیستم به شما کمک می‌کند تا:

سیستم حسابداری پیمانکاری

سیستم حسابداری پیمانکاری سپیدار، ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم زمان چند پروژه پیمانکاری است. این سیستم با گزارش کاربرگ قرارداد به شما کمک می کند تا در هر لحظه اطلاع دقیقی از وضعیت عملکرد هر قرارداد داشته باشید. هم چنین بتوانید به موقع دیسکت فایل خرید و فروش فصلی و صورت وضعیت های خود را مطابق با آخرین تغییرات قانونی ارائه دهید.

با استفاده از سیستم حسابداری پیمانکاری سپیدار شما می‌توانید:

سیستم حقوق و دستمزد

محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان یکی از مهم‌ترین و در عین حال زمان برترین محاسبات بخش‌های مالی و اداری هر شرکتی است.

با استفاده از سیستم حقوق و دستمزد سپیدار شما می‌توانید:

سیستم تولید

در سیستم تولید سپیدار با تعریف فرمول ساخت، مصرف مواد اولیه را بر اساس سفارش، کنترل می کنید و آگاهی دقیق‌تری از میزان انحراف از تولید یا مصرف خواهید داشت. به علاوه با گزارش پیش بینی تولید، مقدار واقعی موجودی مواد اولیه را بر اساس نیاز خود شناسایی می کنید.

ویژگی های سیستم تولید:

سیستم مدیریت حضور و غیاب (تردد) پرسنل

کنترل حضور و غیاب کارکنان (تردد) متناسب با الزامات و ملاحظات تعیین شده در بخش‌های مختلف یک شرکت براساس نوع کار و ماهیت امنیتی بخش‌ها، دارای اهمیتی روز افزون است. تردد این افراد دربرگیرنده دو بخش کلی ثبت و کنترل تردد و محاسبات کارکرد است. بخش اول با ابزارهای سخت‌افزاری و بخش دوم با ابزارهای نرم‌افزاری مدیریت می‌شود. با توجه به ماهیت هر کسب و کار نیز، رویه و روال فرآیندهای تردد متفاوت است.

با توجه به این نیازمندی‌ها، دستگاه حضور و غیاب پایوفای با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های به روز و به صورت بومی طراحی شده است. این سخت‌افزار قدرتمند امکان ثبت، ردگیری و گرفتن گزارش‌های مربوطه به تردد در هر منطقه جغرافیایی و به شیوه دلخواه را ارائه می‌دهد. به منظور گزارش‌گیری دقیق از آخرین وضعیت تردد،ارتباط یکپارچه نرم افزارهای سپیدار و مدیریت تردد شکل گرفته است. یکپارچه‌سازی سخت‌افزار و نرم‌افزار مدیریت حضور و غیاب با سیستم حقوق و دستمزد سپیدار به کسب و کارها کمک می‌کند تا به صورت متمرکز و به دور از هرگونه خطا و دوباره‌کاری، مدیریت تردد را پیاده‌سازی کنند.

این سیستم به مجموعه شما کمک می کند که:

سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری

سیستم پخش مویرگی و سفارش گیری سپیدار افزون‌ بر برخورداری از امکانات اصلی ماژول فروش، در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های این کسب‌وکار را به‌خوبی پاسخ می‌دهد و با انعطاف‌پذیری بالا، امکان پاسخگویی به پیچیدگی‌های فرآیندهای فروش مویرگی را فراهم کرده است.

این سیستم به شما کمک می‌کند که:

سیستم ارتباط با سامانه مودیان

تمامی شرکت‌ها موظف به ارسال صورت‌حساب الکترونیکی به سامانه مودیان هستند. در نرم‌افزار حسابداری سپیدار تمامی ملزومات آماده شده تا با خیال راحت به سامانه مودیان متصل باشید.

امکانات سامانه مودیان شامل:

سیستم سفارشات خارجی سپیدار

شرکت‌هایی که خرید وارداتی دارند و یا هر نوع کالایی را از یک تأمین‌کننده خارجی دریافت می‌کنند، نیاز به سیستمی قوی دارند تا کلیه مراحل سفارش کالا از زمان دریافت پیش‌فاکتور، ثبت سفارش خرید، پرداخت هزینه بیمه، پرداخت هزینه حمل کالا از مبدأها و مقصدهای مختلف، هزینه‌های ترخیص و در نهایت هزینه‌های جانبی تحویل و خرید کالا را به‌راحتی ثبت و با استفاده از آنها بهای تمام شده کالای خریداری شده را به‌صورت دقیق‌تری محاسبه کنید. شما با خرید سیستم سفارشات خارجی سپیدار، می‌توانید به اطلاعاتی مثل نگهداری سوابق خرید، وضعیت مالی و آماری سفارشات پیشین دست پیدا کنید تا تصمیم‌گیری بهتری را برای خریدهای آینده داشته باشید.

امکانات سیستم سفارشات خارجی شامل:
وب سرویس فروشگاه اینترنتی سپیدار

افزونه حسابداری ووکامرس: اتصال نرم افزار حسابداری به سایت

با گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و افزایش تراکنش‌های بانکی، تغییرات بسیاری در عملیات خریدوفروش و ثبت این فرایند ایجاد شد. در ابتدا این مراحل به‌ سختی انجام می‌شد و حسابداران باید هر بار تمامی فاکتورهای فروشگاه اینترنتی را به‌صورت دستی وارد نرم افزار حسابداری و انبارداری می‌کردند. این امر بسیار زمان بر بود و احتمال خطای انسانی نیز در آن زیاد بود. در ضمن آن‌ها باید پس از ورود هر فاکتور فروش یا خرید به سیستم حسابداری و انبارداری، موجودی جدید را از نرم افزار گرفته و در فروشگاه اینترنتی به‌صورت دستی وارد می‌کردند. اما با واردشدن نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی، تمامی این عملیات مالی به‌راحتی انجام شد و حسابداران بابت حجم بالای فروش اینترنتی هیچ‌گونه نگرانی ندارند. با کمک این نرم افزار نیازی به جابه‌جا کردن فاکتورها بین هر دو سیستم نیست و در ضمن نیازی به استعلام موجودی کالاها در انبار نیست.

مزیت استفاده از وب سرویس فروشگاه اینترنت برای کسب و کار شما:

ثبت درخواست نرم افزار

به منظور ارسال درخواست خریداری محصول، و یا دریافت دموی رایگان، می‌توانید با کلیک بروی دکمه مقابل، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.