loader image
EN

نرم افزار سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، با بسته های متنوع متناسب با کسب و کارها،  برای مدیریت سریعتر، با کاربری ساده و با توجه به نیازهای شرکت ها طراحی شده است. سپیدار؛ بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین و خرید و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد.

commercial
نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی، کنترل موجودی انبار و محاسبه‌ی سود و زیان کالا را برای شما ساده می‌کند. با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا، می توانید کنترل دقیق‌تری بر موجودی انبار داشته باشید.

production
نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی، ویژه صنایع مونتاژ و بسته بندی، امکان محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد. اطلاع از بهای تمام شده کالاها به شما کمک می کند تا از اتلاف منابع جلوگیری کنید.

financial
نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند.

contracting
نرم افزار حسابداری پیمانکاری

شرکت‌های پیمان‌کاری عموما چالش‌های زیادی را در بخش حسابداری خود تجربه می‌کنند. انجام پروژه‌های مختلف با شرکت‌ها و شرکای تجاری متفاوت باعث شده که حسابداری در این شرکت‌ها اهمیت زیادی پیدا کند.

distribution
نرم افزار پخش و سفارش‌گیری (مویرگی)

فرآیند فروش و پخش همراه با تعداد زیاد مشتریان، پراکندگی جغرافیایی آنان و حجم زیاد عملیات روزانه‌ از جمله چالش‌هایی است که شرکت‌های پخش با آن مواجه هستند و برای پاسخگویی مناسب و به‌موقع، نیازمند افزایش دقت و کارایی هستند.

software-systems
سیستم های نرم افزار سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار با سیستم های متنوع، بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین، خرید و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد. شما میتوانید امکانات نرم‌افزاری مورد نیاز خود را متناسب با نیاز کسب ‌وکارتان انتخاب کنید.